Factory

Завод

2001

У цьому році компанія розпочала свою діяльність завдяки сміливій ідеї її засновників і дякуючи мудрості та переказам старшого покоління Cimolais (Порденоне, Італія) . Вони зрозуміли, що більша кількість джерел світла та винятково чиста мінеральна вода, що протікала у Валь-Чімоліана зі схилів Чіма дей Преті, можуть бути використані для становлення заводу по розливу води та створення важливої можливості сталого розвитку для всієї гірської зони Вальчінелла.

2007

Було завершено будівництво водопостачальної системи від джерела у Валь Чімоліана, яка включає в себе 8 км водопровідного каналу, що веде прямо на завод. Будівництво сучасного заводу з виробництва пляшок «Доломія» також завершено, включно з двома лініями розливу. Завод знаходиться у муніципалітеті Cimolais (PN), на широкій рівнині під назвою Pinedo, оточений казковим та мальовничим пейзажем.

2008

Виробництво та збут натуральної мінеральної води «Доломія» розпочалися наприкінці весни 2008 року. Ідентифіковно назву води та пов’язану з нею марку як “Dolomia”. Бренд походить від назви скелі, в якій вода лежить довгий час, поглинаючи свої найкращі компоненти, такі як магній, кальцій та бікарбонат.

2009

Сприйняття чистоти та престижу навколишнього середовища гір, з яких протікає джерело води «Доломія», було авторитетно підтверджено в 2009 році, коли ЮНЕСКО визнав весь Фріуланський Природний Парк, як об’єкт природної всесвітньої спадщини.

2016

Встановлення нової виробничої лінії ПЕТ навесні 2016 року забезпечує збільшення виробничих потужностей, тим забезпечуючи збільшення пропозиції продукції поточним та майбутнім партнерам.